Keliauk su cosmo van

Pažink pasaulį

Pajausk laisvę

Apie mus

Kompanija UAB „Kempvila“ buvo įkurta 2003 m. Tuo metu mes buvome vieni iš pirmųjų Lietuvoje siūlančių savo klientams visame pasaulyje populiarų keliavimo būdą – kelionės kemperiais. Mūsų komanda – tai labai stipriai atsidavusių ir mylinčių savo darbą nedidelis kolektyvas. Tai profesionalūs ir didelę patirtį turintys kemperių pramonėje, entuziastingi ir energingi darbuotojai.

Mūsų įmonė teikia profesionalias paslaugas individualių kemperių gamybai, priežiūrai ir remontui pagal kemperių gamintojų reikalavimus ir standartus, remontui naudojame tik originalias dalis ir aksesuarus. Daug metų teikę įvairių gamintojų kemperių remonto paslaugas pastėbėjome tiek trūkumų, tiek privalumų. 2017 m. nusprendėme sukurti ir išleisti savo kemperių seriją panaudodami savo sukauptą žinių bagažą ir patirtį. Mūsų projektams buvo pasirinktas vienas iš populiariausių ir patikimiausių automobilių „VW T6.T61“.

2018 m. prasidėjo mūsų kemperių gamyba. Mūsų požiūris – nėra nereikšmingų sprendimų. Kiekvienam elementui buvo skirtas išskirtinis dėmesys ir panaudotos moderniausios technologijos, tokios, kaip 3D spausdinimas, CNC frezavimas, lazerinis pjovimas, vakuuminis formavimas, bei naudotos kompozitinės šiuolaikiškos, aukščiausios kokybės medžiagos.

2020 m. UAB “Kempvila” pristato visiškai naujus, pilnai užbaigtus ir įrengtus kemperius – „Cosmo Van“ ir „Cosmo X Van“. Tai nauji, patogūs, manevringi, patikimi ir provokuojantys geras emocijas daugiafunkciniai automobiliai. Su „Cosmo“ kemperiu galite keliauti ir pažinti pasaulį, tai tobulas namelis ant ratų, mobilus biuras ir kasdieninis automobilis.

Kartu su „Cosmo van“ ir „Cosmo X van“ mes pristatome dar vieną savo naują produktą – kemperių konfiguratorių, kurio pagalba mes siekiame suteikti klientams visišką laisvę, pasirenkant papildomą įrangą, spalvas ir bazines automobilio savybes. Pradėk konfigūruoti jau dabar!

Keliaukit su mūsų kemperiais, pajauskit laisvę ir pažinkit pasaulį!

 • Dmitrij D.

  Gamybos direktorius (LT, RU)

  +370 618 17831

 • Pavel D.

  Inžinierius


 • Ramunė A.

  Pardavimo vadybininkas (LT)

  +370 606 90868

 • Karina D.

  Pardavimo vadybininkas (EN)

  +370 606 90919

Kokybė

Neatsitiktinai mūsų projektams buvo pasirinktas šeštosios kartos „Volkswagen Transporter T6”. “Volkswagen Transporter” yra legendinis automobilis, populiarus visame pasaulyje, turintis 65-erių metų istoriją ir pasižymintis išskirtine vokiška kokybe ir patvarumu.

Tikriems nuotykių ieškotojams

Mes sukūrėme tokį kemperį su kuriuo galėsite pasiekti, bet kokius pasaulio kampelius. Nuo nepraeinamų kelių, apaugusių pelkynų iki aukščiausių serpantinų, pasieksite miesto centrus ir siauriausias senamiesčio gatveles. Su „Cosmo Van“ kemperiais pažinkite kitokį pasaulį ir patirkite tikrą kelionių malonumą.